اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 389  |   تعداد بازدیدها: 319   |   تاریخ درج: جمعه, خرداد 25, 1397   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پشم سنگ آسام

 

فروش انواع عایق پشم سنگ روکشدار و بدون روکش

قیمت انواع عایق پشم سنگ روکشدار و بدون روکش با توجه به ضخامت  و دانسیته و نیز روکش دار بودن و بدون روکش بودن آن متفاوت است.


قیمت انواع عایق پشم سنگ روکشدار و بدون روکش با توجه به ضخامت  و دانسیته و نیز روکش دار بودن و بدون روکش بودن آن متفاوت است.
عایق پشم سنگ در انواع مختلف تخته ای، پتویی، لحافی، لوله ای تولید و به در بازار به فروش می رسد. همه این پشم سنگ ها می تواند هم روکشدار و هم بدون روکش باشد.

کدامیک از انواع پشم سنگ روکش دار یا بدون روکش تولید می شود؟

در بین انواع این محصول سه نوع آن روکش دار به فروش می رسد:

  • عایق پشم سنگ پتویی: که در سه نوع با روکش فویل آلومینیمی و با کاغذ کرافت و بدون روکش در بازار ایران به فروش می رسد.
  • عایق پشم سنگ لحافی: که در سه نوع با روکش فویل آلومینیمی و با کاغذ کرافت و بدون روکش تولید  می گردد.
  • عایق پشم سنگ تخته ای: که اغلب در دو نوع با روکش فویل آلومینیمی و بدون روکش به فروش می رسد.که تقاضای پشم سنگ تخته ای بدون روکش بیشتر است.

 

انواع پشم سنگ در چه مواردی کاربرد دارد؟

  1. استفاده برای عایق حرارتی
  2. استفاده برای عایق صوتی و صدا

البته تقاضای برای عایق حرارتی بیشتر است. ولی اخیرا به علت اینکه به علت تغییر شرایط آپارتمان نشینی که متاسفانه از لحاظ مقررات ساختمانی فرهنگ ایرانی ها در نظر گرفته نمی شود و سازندگان فقط نفع اقتصادی خود را در نظر می گیرند لذا عایق صوتی و صدا آنچنان که مقررات ساختمانی تعیین نموده رعایت نمی شود و لذا به علت آزار و و اذیت صوتی همسایگان یا صنایع، تقاضای برای عایق صوتی بیشتر شده است چون ضخامت دیوارهای مشترک کمتر شده و صدا بخوبی در دو طرف دیوار شنیده می شود و بعضا گوش خراش است.

برای استفاده از عایق پشم سنگ حرارتی و صوتی چه ضخامتی مناسب است؟

در این خصوص باید محل و منطقه و شرایط آب و هوایی و عایق انتخاب متقاضیان را لحاظ کنیم و آنچه مناسب شرایط موجود است را در نظر بگیریم و به نتیجه مطلوب برسیم لذا پیشنها می شود در مورد قیمت انواع عایق پشم سنگ روکشدار و بدون روکش با مشاوران ما در مرکز فروش پشم سنگ آسام، بصورت  تلفنی مشورت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:


Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مرکز فروش پشم سنگ آسام محفوظ میباشد.
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟