اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
قیمت پشم سنگ لوله ای ایزوپایپ در بازار
يکشنبه, آذر 11, 1397 by پشم سنگ آسام

نکات مهمی که باید در خصوص پشم سنگ ایزوپایپ و قیمت پشم سنگ لوله ای ایزوپایپ بدانید چیست؟ چرا از پشم سنگ ایزوپایپ باید استفاده کنیم؟ مزیت‌های اصلی پشم سنگ لوله ای نسبت به بقیه عایق ها چه می باشد؟

?????? ?????...
قیمت عایق پشم سنگ لوله ای در سراسر کشور
چهارشنبه, خرداد 02, 1397 by پشم سنگ آسام

عایق پشم سنگ لوله ای برای این که فرم و شکل لوله را داشته باشد مقداری رزین به آن اضافه می کنیم و در دانسیته های 120 تا 160 کیلوگرم بر متر مکعب وبا ضخامت و قطر های متفاوت ودر کوره های مخصوصی با درجه حرارتی مشخص تولید می گردد .

?????? ?????...
فروش انواع پشم سنگ عایق لوله ای روکش آلومینیم در سردشت
يکشنبه, ارديبهشت 02, 1397 by پشم سنگ آسام

لوله ها و کانالها و باید در عایق پشم سنگ لوله ای با روکش آلومینیم یا کاغذ کرافت و یا بدنه آنها پیچیده شود تا انتقال صدا و انتشار صوتی به حداقل برسد.

?????? ?????...
قیمت فروش عایق پشم سنگ لوله ای در مهاباد
شنبه, فروردين 25, 1397 by پشم سنگ آسام

مزایای عایق پشم سنگ لوله ای تاسیسات را تمام صاحبان صنایع واقف هستند. عایق لوله ای پشم سنگ مانع از دست دادن حرارت در سیستم های گرمایشی و تامین آب گرم می شود.

?????? ?????...
عایق پشم سنگ لوله در تبریز و اردبیل
جمعه, فروردين 24, 1397 by پشم سنگ آسام

پشم سنگ لوله ای و پتویی غیر قابل احتراق و آتش نمی گیرد لذا یک عایق مناسب حرارتی برای لوله های ساختمانی و صنایع و دودکش ها و کانال های هوا در ساختمان ها است.

?????? ?????...
خرید پشم سنگ عایق بندی لوله های بخار در آذربایجان شرقی
سه شنبه, فروردين 21, 1397 by پشم سنگ آسام

در عایق بندی لوله های بخار وضعیت عایق‌بندی لوله‌ها حامل بخار تاثیر زیادی بر حفظ انرژی در لوله دارد. صرفه جویی در هزینه و نرخ از دست دادن گرما در لوله‌ها با عایق پشم سنگ اولین گام در بهبود این هزینه‌ها هستند.

?????? ?????...
قیمت خرید عایق پشم سنگ لوله ای در میانه
يکشنبه, فروردين 19, 1397 by پشم سنگ آسام

 پشم سنگ لوله‌ ای در صنایع مختلف در یک محدوده دمایی گسترده برای هوای سرد، آب، بخار، بخار و خطوط لوله نفت مورد استفاده قرار می‌گیرند. این امر برای بخار صنعتی و خطوط لوله فرآوری در پالایشگاه‌ها، کارخانه‌های شیمیایی، پتروشیمی، داروسازی و گیاهان دارویی کاربرد دارد. 

?????? ?????...
خرید و فروش عایق پشم سنگ لوله ای
شنبه, فروردين 18, 1397 by پشم سنگ آسام

از عایق پشم سنگ لوله ای برای عایق حرارتی تجهیزات با دماهای بسیار بالا، تاسیسات، لوله‌ها و خطوط لوله استفاده می‌شود و همچنین برای جلوگیری از آتش‌سوزی تجهیزات صنعتی و تاسیسات ساختمان‌ها بکار برده می‌شود.

?????? ?????...
خرید و فروش پشم سنگ عایق لوله ای ایزوپایپ در قزوین
سه شنبه, فروردين 14, 1397 by پشم سنگ آسام

انواع عایق حرارتی لوله پشم سنگ به منظور تامین عایق حرارتی و آکوستیک طراحی شده‌است، که آنرا حسب در خواست مشتری می توان با یک فویل آلومینیومی روکشی نمود.

?????? ?????...
خرید عایق پشم سنگ لوله ای در سمنان
سه شنبه, فروردين 14, 1397 by پشم سنگ آسام

پشم سنگ لوله‌ ای از بازالت (یک سنگ آتشفشانی) و مخلوط شده با رزین  ساخته شده‌است. کارخانه آنرا با چگالی بالا و برای عملکرد عالی جهت کنترل حرارتی با دمای بالا و مقاوم به آتش تولید می‌کند.

?????? ?????...
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مرکز فروش پشم سنگ آسام محفوظ میباشد.
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟