اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
 • فروش پشم سنگ لحافی با روکش کاغذ کرافت رزین دار رول

  فروش پشم سنگ لحافی با روکش کاغذ کرافت رزین دار رولی چه نفعی به خریدار دارد؟ پشم سنگ چه نیاز مردم را برآورده می کند؟ و چه تاثیری در ساختمان و زندگی شما دارد؟

  يکشنبه, تير 24, 1397
 • پشم سنگ لحافی رزین دار رولی فویلدار قیمت فروش کارخانه

  پشم سنگ لحافی رزین دار رولی فویلدار قیمت فروش کارخانه دارد که توسط کارخانه تولید کننده آن قیمت گذاری می شود. عایق‌ها از نظر کاربری به عایق‌های حرارتی و برودتی، رطوبتی، الکتریکی، ضد حریق و صوتی تقسیم می‌شوند.

  پنجشنبه, تير 07, 1397
 • فروش عایق حرارتی پشم سنگ فویلدار در عجبشیر

  استفاده از عایق حرارتی پشم سنگ باعث ایجاد تعادل انرژی می شود. به حفاظت از طبیعت کمک می کند، پشم سنگ فویلدار به عنوان عایق حرارتی موجب کاهش مقدار مصرف انرژی در یک ساختمان برای گرمایش و خنک کننده مصرف می شود.

  دوشنبه, ارديبهشت 17, 1397
 • خرید پشم سنگ رولی با روکش آلومینیم

  عایق پشم سنگ با روکش آلومینیوم لحافی و پتویی با استفاده از بهترین مواد اولیه طبق استاندارد های جهانی توسط افراد متخصص تولید می شود. از عایق پشم سنگ با روکش آلمینیوم در ساختمان های زیادی به عنوان عایق حرارتی و صوتی استفاده می شود.

  يکشنبه, ارديبهشت 16, 1397
 • خرید و فروش پشم سنگ لحافی در چالدران آذربایجان غربی

  عایق پشم سنگ لحافی به عنوان عایق حرارت در مصارف صنعتی در مصارف صنعتی از قبیل عایق کاری دیوارها و سقف سوله های صنعتی، تجهیزات صنعتی، بویلرها و دیگ های بخار، مخازن نگهداری مایعات، دودکشها و لوله های قطور در صنعت استفاده می شود.

  يکشنبه, ارديبهشت 09, 1397
 • قیمت پشم سنگ لحافی در کرج

  پشم سنگ لحافی با کاربردی وسیع در تاسیسات و پتروشیمی، توسط شرکت های تولیدی پشم سنگ تهیه و با قیمتی مناسب به صورت اینترنتی توزیع می شود.
   

  شنبه, ارديبهشت 08, 1397
 • نمایندگی عایق پشم سنگ رولی در اراک استان مرکزی

  پشم سنگ رولی یک عایق بسیار مناسب در میان محصولات صنعتی و عایق بندی می باشد. نمایندگی پشم سنگ رولی اراک، این محصول را با قیمت مناسب به صورت عمده در اختیار مشتری قرار می دهد.

  پنجشنبه, ارديبهشت 06, 1397
 • قیمت پشم سنگ رولی با روکش آلومینیم در بیرجند خراسان جنوبی

  پانل پشم سنگ رولی با روکش آلومینیم و کاغذ کرافت و رعایت استاندارد در تولید آن، در کارخانه پشم سنگ  تولید و در ضخامت های متنوع به بازار عرضه می شود که یکی از شهرهای قابل عرضه بیرجند خراسان جنوبی می باشد.

  چهارشنبه, ارديبهشت 05, 1397
 • خرید و قیمت پشم سنگ رولی در زنجان

  این عایق مناسب و پرکاربرد عایق گرما و سرما دیوار را متقاضیان صنایع به یکی از محصولات جهانی تبدیل کرده است. کشور های متقاضی این پشم سنگ، از آن در مصارف صنعتی استفاده می کنند.

  سه شنبه, ارديبهشت 04, 1397
 • خرید فروش پشم سنگ رولی با روکش آلومینیم در پیرانشهر

  پشم سنگ رولی با انواع روکش های آلومینیمی و کاغذ کرافت که برای آن در نظر گرفته شده است، کاربرد فراوانی در ساختمان سازی و صنایع گوناگون دارد.

  شنبه, ارديبهشت 01, 1397
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مرکز فروش پشم سنگ آسام محفوظ میباشد.
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟