اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
عرضه عایق رطوبتی و حرارتی نانو
پنجشنبه, شهريور 14, 1398 by پشم سنگ آسام

عرضه عایق رطوبتی و حرارتی نانو نیز با مناسب ترین قیمت و کیفیت فوق العاده نیز برای مصارف گوناگونی برای مردم عزیز کشورمان نیز توزیع و پخش می گردد.

?????? ?????...
خرید عایق صدا نانو کالیمورا
پنجشنبه, شهريور 07, 1398 by پشم سنگ آسام

خرید عایق صدا نانو کالیمورا که برای حذف صدا های مزاحم موجود در ساختمان که از طبقات مختلف ایجاد می شود، طراحی شده است. عایق نانو کالیمورا در کاربرد های مختلفی استفاده می شود. در متن زیر با آن ها آشنا خواهید شد.

?????? ?????...
فروشنده عایق های رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی
پنجشنبه, خرداد 09, 1398 by پشم سنگ آسام

عایقهای رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی بر پایه آب می باشد که نوعی عایق رطوبتی است و در کلیه سطوح استفاده می گردد و با چسبندگی بالایی می باشد که از ایجاد شدن و باز شدن ترک ها نیز جلوگیری می گردد.

?????? ?????...
عرضه کننده عایق صوتی نانویی
پنجشنبه, خرداد 02, 1398 by پشم سنگ آسام

عرضه کننده عایق صوتی نانویی که انواع عایق های صوتی را به طرق و شکل های مختلفی با قیمت بسیار مناسب و با صرفه برای هموطنان گرامی ارائه می نماید.

?????? ?????...
معرفی انواع عایق ساختمانی در بازار
چهارشنبه, فروردين 14, 1398 by پشم سنگ آسام

در این نوشته در رابطه با انواع عایق ساختمانی از جمله عایق حرارتی ، عایق رطوبتی و عایق صوتی توضیحی ارائه می شود . در ادامه جزییات اجزا و متریال های انواع مختلف عایق حرارتی ، عایق رطوبتی و عایق صدا را بررسی و مزایا و معایب هر یک تشریح می گردد.

?????? ?????...
قیمت عایقهای رطوبتی و حرارتی نانو به صورت انبوه
پنجشنبه, اسفند 16, 1397 by پشم سنگ آسام

عایقهای نانو رطوبتی و حرارتی و صوتی در بازار ها معمولا به طور عمده به فروش گذاشته می شود. دلیل اصلی این امر کارایی زیادی است که این محصولات در زمینه های مختلفی دارند.

?????? ?????...
ویژگی ها و مزایای عایق نانو حرارتی صوتی و رطوبتی(سه کاره)
دوشنبه, دي 03, 1397 by پشم سنگ آسام

ویژگی ها و مزایای عایق نانو حرارتی صوتی و رطوبتی(سه کاره) کالیمورا چیست؟ موارد کاربرد عایق نانو حرارتی صوتی و رطوبتی(عایق سه کاره) در کجا است؟ پشم سنگ و عایق نانویی سه کاره چه وجه تشابه و تفاوتی با همدیگر دارند؟ روش استفاده از عایق نانویی. صوتی، حرارتی و رطوبتی چگونه است؟

?????? ?????...
عایق نانو بجای ایزوگام برای مرغداری(حرارتی و رطوبتی)
شنبه, دي 01, 1397 by پشم سنگ آسام

یک مرغداری که ساختمان دو طبقه دارد طبقه ی بالا یک راهرو دارد و ابعاد آن  یک متر و نیم در ۳۰ متر هست و کف آن را پودر سنگ با سیمان سیاه کشیده شده است قرار بود که برای آب بندیش ایزوگام نصب شود ولی عایق نانو حرارتی، صوتی و رطوبتی را پیشنهاد شد .از شما میخواهم که مرا برای آب بندیش راهنمایی کنید؟

?????? ?????...
نانو عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی (سه کاره)+قیمت
چهارشنبه, آذر 21, 1397 by پشم سنگ آسام

تحمل درجه حرارت نانو عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی (سه کاره) نانو چقدر است؟ برای جلوگیری از تبادل انرژی گرمایی با محیط در بدنه کوره ها  می توانیم از عایق حرارتی نانو کالیمورا استفاده کنیم؟ آیا با عایق رطوبتی و حرارتی نانو امکان عایق حرارتی تانکر قیر وجود دارد؟ 

?????? ?????...
عایق رطوبتی حرارتی نانو klr با(پوشش لایه نازک یک سانتیمتری)
پنجشنبه, آذر 15, 1397 by پشم سنگ آسام

شخصی یک واحد مسکونی ۱۲۰ متری را که در طبقه اول و بالای پیلوت قرار دارد می  خواهد با عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی نانو کالیمورا (سه کاره) ، عایق حرارتی کند .تا سرمای زمستان به داخل منزل منتقل نشود آیا با عایق رطوبتی نانوی ملاتی  کالیمورا امکان عایق حرارتی ساختمان وجود دارد؟ یا باید از عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی نانو کالیمورا (سه کاره) استفاده شود.

?????? ?????...
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مرکز فروش پشم سنگ آسام محفوظ میباشد.
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟