اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
عرضه کننده عایق نانو بجای ایزوگام
چهارشنبه, شهريور 06, 1398 by پشم سنگ آسام

عرضه کننده عایق نانو بجای ایزوگام که دارای ویژگی های برتر عایقی نسبت به ایزوگام است، توسط تولید کننده های برتر نانو مواد در کشور تولید و با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه عرضه می گردد.

?????? ?????...
مرکز خرید عایق نانو رطوبتی ملاتی با شرایط ویژه
شنبه, فروردين 24, 1398 by پشم سنگ آسام

عایق نانو رطوبتی ملاتی با شرایط ویژه از طریق ویژه از طریق مراکز خرید مورد داد و ستد قرار می گیرد. این محصولات با توجه به لیست هایی قیمتی که ارائه می شود به فروش می رسد.

?????? ?????...
آموزش ده مرحله ای آب بندی استخر با نانو ملاتی
سه شنبه, فروردين 20, 1398 by پشم سنگ آسام

نحوه آب بندی استخر با نانو ملاتی چطور است؟ مواد نانو با چه مواد دیگری ترکیب می شود؟ نسبت هر یک از عایق رطوبتی نانو با سایر مواد چقدر است؟ چه اصولی را در آب بندی استخر با نانو رطوبتی ملاتی رعایت کنیم؟

?????? ?????...
نرخ آخرین قیمت عایق نانو بجای ایزوگام + جدید
سه شنبه, اسفند 28, 1397 by پشم سنگ آسام

برای عایق رطوبتی پشت بام و مواد جایگزین ایزوگام از چه نوع عایق نانو می توان استفاده کرد؟ قیمت عایق نانو بجای ایزوگام چقدر است؟ عایق نانو رطوبتی سه کاره بهتر است یا عایق ملاتی؟ برای 170 متر پشت بام چه مقدار مواد نانو می توانی استفاده کرد؟

?????? ?????...
عایق رطوبتی نانو بجای ایزوگام و قیر (ارزانترین قیمت)
دوشنبه, آذر 19, 1397 by پشم سنگ آسام

می خواهم زیرزمین ساختمانم را با ایزوگام عایقکاری کنم که استاد کارم پیشنهاد دادند از عایق رطوبتی نانو بجای ایزوگام و قیر استفاده کنم آیا مصلحت می دانید؟ نحوه عایق کاری با عایق نانو بجای ایزوگام و قیر چطور است؟ عایق نانو بجای ایزوگام و قیر به قیمت مناسب ارائه می شود؟

?????? ?????...
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مرکز فروش پشم سنگ آسام محفوظ میباشد.
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟